Underground Rap Diriliyor…

 

Çok kısa bir zaman önce faaliyete giren HipHopEvi Platformu olarak underground MC’leri tek çatı altında topluyoruz. “HipHopEvi MC’s” kategorisi altında birçok MC’yi bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Böylelikle underground’un yetenekli MC’leri birbirleri ile tanışıp birçok ortak projeye hayat verecekler…
Geniş Kapsamlı Tanıtım ve Reklam
HipHopEvi MC’s kategorisine katılan MC’lerin albüm ve track çalışmaları, röportajları, video klipleri bünyemizde bulunan web sitesi, dergi ve radyoda geniş kapsamlı tanıtılacak.
Hedef Zirve…
HipHopEvi Platformu olarak öncelikli hedefimiz kendini tanıtma fırsatı bulamayan MC ve grupların çalışmalarını daha geniş kitlelere duyurmaktır. Bununla birlikte yasal albüm çıkarma konusunda HipHopEvi MC’s ye katılan sanatçılara her türlü desteği sonuna kadar vererek hak ettikleri yerlere gelmesinde ufakta olsa katkımız olsun istiyoruz.
Yayın Hakkı
HipHopEvi MC’s bünyesinde yer alan her MC’nin yayın hakkı HipHopEvi’nde saklıdır. Yani HipHopÊvi MC’s bünyesinde bulunan MC’lerin çalışmalarının telif hakkı bizde olmalıdır. Bunun nedeni ise tanıtım ve reklam çalışmaları yapmamızın önündeki yasal bir çok engelin kolayca aşılabilmesidir.
Başka bir nedeni ise birlik ve beraberlik kapsamında tüm HipHopEvi MC’s üyelerinin çalışmalarını tek çatı altında toplamaktır.

Siz de HipHopEvi MC’s bünyesine katılmak istiyorsanız
hiphopevicom@gmail.com adresine HipHopEvi MC’s başlığı ile iletişim bilgilerini atmalısınız.
Yada Fb.com/hiphopeviresmi sayfasından da iletişim bilgilerinizi atabilirsiniz.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register